MUNDĖSI ANGAZHIMI

K-0063

 

Pozita:

Trajnerė pėr ofrimin e trajnimeve pėr nxėnėsit, arsimtarėt/mentorėt nga Klubet Mediale tė shkollave partnere

Punėdhėnėsi:

Projekti: 

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

“Transformimi shoqėror inovativ nė Kosovė” - KIST

Data e fillimit tė angazhimit:

1 dhjetor 2022 

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 mars 2023

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj, ku theksohet pėrvoja relevante e punės dhe portfolio e angazhimeve tė mėparshme qė lidhen qėllimet e kėsaj konsulence, nė e-mail adresėn konsulenca@kec-ks.org deri mė 24 nėntor 2022.

Shėnim: Ju lutemi sigurohuni qė gjatė aplikimit tuaj, titulli tė etiketohet si: “Trajner pėr ofrimin e trajnimeve pėr Klubet Mediale tė projektit KIST”.

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2022 Copyright KEC