MUNDĖSI ANGAZHIMI

K-0058

 

Pozita:

Ekspert/e pėr ofrimin e mbėshtetjes nė realizimin e podkastit me temė “Pritshmėritė e nxėnėsve pėr arsim cilėsor” dhe hartimin e raportit analitik pėrkatės pas podkastit. 

Punėdhėnėsi:

Projekti: 

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Zhvillim Inovativ pėr Avancimin e Arsimit/ Innovating Development in Education Advancement – IDEA 2022

Data e fillimit tė angazhimit:

27 maj 2022

Data e pėrfundimit tė angazhimit

17 qershor 2022

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj, ku theksohet pėrvoja relevante e punės, dhe njė portfolio tė angazhimeve tė mėparshme qė lidhen qėllimet e kėsaj konsulence, nė e-mail adresėn konsulenca@kec-ks.org deri mė 23 maj 2022.  

 

Shėnim: Ju lutemi sigurohuni qė gjatė aplikimit tuaj, titulli tė etiketohet si: Ekspert/e pėr ofrimin e mbėshtetjes nė realizimin e podkastit me temė “Pritshmėritė e nxėnėsve pėr arsim cilėsor”.

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2022 Copyright KEC