MUNDĖSI ANGAZHIMI

K-0054

 

Pozita:

Konsulent pėr mbėshtetje nė hartimin e draftit tė Udhėzimit Administrativ pėr administrimin e bursave pėr studentė dhe hartimin e Udhėzuesit pėr MAShTI-n

Punėdhėnėsi:

Projekti: 

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

QAINT- “Cilėsi, Llogaridhėnia, Integritet dhe Transparencė nė Arsimin e lartė nė Kosovė”.

Data e fillimit tė angazhimit:

Tetor 2021

Data e pėrfundimit tė angazhimit

Nėntor 2021

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj, nė email adresėn konsulenca@kec-ks.org, deri mė 24 shtator 2021, ora 16.30.

Shėnim: Ju lutemi gjatė aplikimit tuaj, titulli tė etiketohet si: “ Konsulent pėr mbėshtetje nė hartimin e draftit tė Udhėzimit Administrativ pėr administrimin e bursave pėr studentė dhe hartimin e Udhėzuesit pėr MAShTI-n".

 

Projekti QAINT financohet nga Agjencia Austriake pėr Zhvillim (ang. ADA), me kontribut tė Ministrisė sė Arsimit, tė Shkencės, Teknologjisė dhe Inovacionit (MAShTI) dhe zbatohet nga konzorciumi KEC, ORCA dhe ZSI.

Pėr mė tepėr informata rreth projektit, ju lutem klikoni nė linkun: www.qaint.org.

 


 

 


 

 

© 2005 - 2021 Copyright KEC