FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0053

 

Pozita:

Konsulent pėr hartimin e raportit: Arsimi i Komuniteteve Rom, Ashkali dhe Egjiptian nė Kosovė 

Punėdhėnėsi:

Projekti: 

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Cilėsia, Llogaridhėnia dhe Gjithėpėrfshirja nė Arsim 2021

Data e fillimit tė angazhimit:

22 shtator 2021

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 nėntor 2021

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj nė email adresėn konsulenca@kec-ks.org deri mė 19 shtator 2021.  

Shėnim: Ju lutemi sigurohuni qė gjatė aplikimit tuaj, titulli tė etiketohet si: "Konsulent pėr hartimin e raportit: Arsimi i Komuniteteve Rom, Ashkali dhe Egjiptian nė Kosovė".

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2021 Copyright KEC