FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0043

 

Pozita:

Konsulent pėr vlerėsimin e zbatimit tė Planit Strategjik pėr Arsimin nė Kosovė 2017-2021

Punėdhėnėsi:

Projekti: 

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Cilėsia, Llogaridhėnia dhe Gjithėpėrfshirja nė Arsim 2021

Data e fillimit tė angazhimit:

01 mars 2021

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 qershor 2021

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj nė email adresėn konsulenca@kec-ks.org deri mė 24 shkurt 2021, ora 16.30.  

Shėnim: Ju lutemi sigurohuni qė gjatė aplikimit tuaj, titulli tė etiketohet si: "Konsulent pėr vlerėsimin e zbatimit tė Planit Strategjik pėr Arsimin nė Kosovė 2017-2021".

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. Pėrzgjedhja e kandidatėve do tė bėhet nė bazė tė kritereve.

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2021 Copyright KEC