FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0042

 

Pozita:

Zyrtar/e i/e Komunikimit nė Programin ASSET “Pėrkrahje adoleshentėve pas mėsimit tė rregullt” tė USAID-it

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Data e fillimit tė angazhimit:

08 janar 2021

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 maj 2022

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni dokumentet e mėposhtme nė email adresėn vendepune@kec-ks.org  deri mė 20 nėntor 2020, nė ora 16.00. 

Dokumentet e kėrkuara:

  • Curriculum Vitae

  • Letėr motivuese pėr kėtė pozitė (max. 1 faqe)

  • Dy referenca nga punėdhėnės tė mėparshėm

  • 2-3 shembuj tė produkteve tuaja nė fushėn e komunikimit (nė gjuhėn angleze apo/dhe shqipe), si p.sh. postim pėr rrjetet sociale, material promovues (video/infografikė), artikull/storie, etj.

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. Pėrzgjedhja e kandidatėve do tė bėhet nė bazė tė kritereve.

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2020 Copyright KEC