kec 
 
 

 

FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0040

 

Pozita:

Kėshilltar/e pėr tė rinjtė nė projektin "Fuqizimi dhe aftėsimi i tė rinjve pėrmes mundėsive tė reja" 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Vendi i punės

Gjilan

Data e fillimit tė angazhimit:

01.08.2020

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30.06.2022

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe letrėn motivuese nė email adresėn  vendepune@kec-ks.org deri mė 22 korrik 2020, 16.00h.

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen.

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2020 Copyright KEC