FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0039

 

Pozita:

Trajner (4) i programit tė trajnimit “Tė Drejtat e Njeriut/Fėmijės”.    

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Projekti:  Sė bashku kundėr abuzimit tė fėmijės / Together Against Child Abuse (TACA)   

                       

Numri i trajnerėve: 4 trajnerė

Data e fillimit tė angazhimit:

29 qershor 2020

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 korrik 2020

   

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj, letrėn motivuese si dhe dėshmi tė aftėsimit (certifikatė) si trajner nė kėtė fushė, nė email adresėn konsulenca@kec-ks.org  deri mė datėn 15 qershor 2020.

 

Vėrejtje: Ju lutem qė gjatė aplikimit, tė vendosni nė email emrin e pozitės pėr tė cilėn aplikoni.

 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2020 Copyright KEC