FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0036

 

Pozita:

Konsulentė (2) pėr hartimin e programeve on-line pėr mėsimdhėnės, prindėr dhe nxėnės nė projektin “Sė bashku kundėr abuzimit tė fėmijės”.      

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Projekti:  Sė bashku kundėr abuzimit tė fėmijės / Together Against Child Abuse (TACA)   

                       

Data e fillimit tė angazhimit:

20 prill 2020

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 dhjetor 2020

   

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj, njė letėr motivuese si dhe kontaktet/referencat e sė paku dy angazhimeve tė mėhershme nė kėtė fushė ose fusha tė ngjashme, nė email adresėn konsulenca@kec-ks.org  deri mė datėn 12 prill 2020.   

 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2020 Copyright KEC