FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0035

 

Pozita:

Konsulent vendor pėr hartimin e metodologjisė sė monitorimit pėr Agjencinė e Kosovės pėr Akreditim (AKA), nė projektin QAINT – “Cilėsi, Llogaridhėnie, Integritet dhe Transparencė nė arsimin e lartė nė Kosovė”.    

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

                       

Data e fillimit tė angazhimit:

6 prill 2020

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 korrik 2020

   

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe letrėn motivuese nė email adresėn konsulenca@kec-ks.org,  deri mė 31 mars 2020, ora  16.30.   

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2020 Copyright KEC