FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0034

 

Pozita:

Konsulent pėr hartimin e Planeve tė veprimit nė Implementimin e Protokollit pėr Parandalimin dhe Referimin e dhunės nė komunat Ferizaj, Kamenicė dhe Vushtrri     

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Projekti:  Sė bashku kundėr abuzimit tė fėmijės / Together Against Child Abuse (TACA)   

                       

Data e fillimit tė angazhimit:

01 prill 2020

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 maj 2020

   

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe ofertėn financiare pėr ditė pune nė email adresėn  vendepune@kec-ks.org  deri mė 23 mars 2020, 16.30h.  

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2020 Copyright KEC