FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0032

 

Pozita:

Koordinator i terrenit (3 pozita), nė projektin TACA- “Sė bashku kundėr abuzimit tė Fėmijės”   

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Data e fillimit tė angazhimit:

01 mars 2020

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 dhjetor 2022

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dėrgoni CV-nė tuaj dhe letrėn motivuese nė email adresėn vendepune@kec-ks.org  deri mė 18 shkurt 2020, 16.00h.  

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2020 Copyright KEC