FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0029

 

Pozita:

Bashkėfasilitues/e pėr kursin “Kėshillim dhe orientim pėr karrierė” nė Programin ASSET “Pėrkrahje adoleshentėve pas mėsimit tė rregullt” tė USAID-it (1 pozitė) 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Data e fillimit tė angazhimit:

10 shtator 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 dhjetor 2020

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe ofertėn financiare me ēmim pėr ditė pune (bruto) nė email adresėn asset@kec-ks.org deri mė 2 shtator 2019, 16.30h.

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. Pėrzgjedhja e kandidatėve do tė bėhet nė bazė tė kualifikimit dhe ofertės financiare.

 


 

 


 

 

© 2005 - 2018 Copyright KEC