FTESĖ PĖR APLIKIM

Projekti “Cilėsi, llogaridhėnie, integritet dhe transparencė nė arsimin e lartė - QAINT” fton tė gjithė tė interesuarit pėr aplikim nė pozitėn e mėposhtme

K-0028

 

Pozita:

Konsulent/e pėr kryerjen e rishikimit dhe analizės sė rregulloreve dhe procedurave tė MAShT qė ndėrlidhen me ēėshtje tė transparencės dhe llogaridhėnies nė arsim tė lartė.

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Data e fillimit tė angazhimit:

01 shtator 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 shtator 2019

 

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė, njė letėr motivuese si dhe kontaktet/referencat e sė paku dy angazhimeve tė mėhershme nė kėtė fushė ose fusha tė ngjashme nė email adresėn dkrasniqi@kec-ks.org deri mė 27 gusht, 2019, 16.30h.

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn kėtu: Pėrshkrimi i detyrave tė punės

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. Pėrzgjedhja e kandidatėve do tė bėhet nė bazė tė kualifikimit dhe letrės motivuese  

 


 

 


 

 

© 2005 - 2019 Copyright KEC