FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0027

 

Pozita:

Praktikant (2 pozita), nė Programin ASSET “Pėrkrahje adoleshentėve pas mėsimit tė rregullt” tė USAID-it  

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC) 

Data e fillimit tė angazhimit:

02 shtator 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

29 shkurt 2020

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dėrgoni CV-nė tuaj dhe letrėn motivuese nė email adresėn hhasimja@kec-ks.org  deri mė 16 gusht 2019, 24.00.  

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2018 Copyright KEC