FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0026

 

Pozita:

Ekspert pėr vlerėsimin e projektit

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

 

Data e fillimit tė angazhimit:

15 korrik 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit:

15 tetor 2019

 

Pėshkrimin e thirrjes mund ta gjeni kėtu, ndėrsa Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn kėtu: Pėrshkrimi i detyrave tė punės

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe letrėn motivuese nė email adresėn akabashi@kec-ks.org  dhe hajrullahu@forumZFD.de  deri mė 05 korrik 2019, 16.30h.

 

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. Pėrzgjedhja e kandidatėve do tė bėhet nė bazė tė kualifikimit dhe letrės motivuese

 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2019 Copyright KEC