KONKURS PĖR PUNĖ

K-0025Pozita:

Edukatore (2 pozita)

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Vendi i punės:

Prizren

Data e fillimit tė punės

22 prill 2019

Data e pėrfundimit

31 gusht 2021
Pėrshkrimin e plotė tė projektit “Rritja e pėrfshirjes nė edukimin parashkollor dhe fillor” mund ta gjeni kėtu. Ndėrsa pėrshkrimin e detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe Letrėn motivuese nė adresėn vendepune@kec-ks.org  deri mė 10 prill 2019 nė 16.30 h.  Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen.

 

*KEC inkurajon kandidatėt femra dhe kandidatėt nga komunitetet minoritare pėr tė aplikuar

*Projekti “Rritja e pėrfshirjes nė edukimin parashkollor dhe fillor” pėrkrahet nga Roma Education Fund – REF dhe Komisioni Evropian pėrmes projektit regjional “Rritja e mundėsive tė edukimit pėr nxėnėsit, studentėt dhe tė rinjtė rom nė Ballkanin Perėndimor dhe nė Turqi”.

 

 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2018 Copyright KEC