FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0024Projekti “Iniciativa e Kosovės pėr Pėrfshirje - KOSINT2020” fton tė gjithė tė interesuarit pėr aplikim nė pesė (5) pozitat e mėposhtme

Pozita 1:

Konsulent pėr hartimin e raportit tematik nė lidhje me arsyet e braktisjes sė shkollimit nga nxėnėsit rom, ashkali dhe egjiptian

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Data e fillimit tė angazhimit:

3 prill 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 qershor 2019

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni kėtu  Pozita 2:

Konsulent pėr hartimin e raportit tematik pėr vėshtirėsitė me tė cilat ballafaqohen nxėnėsit e komuniteteve rom, ashkali dhe egjiptian

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Data e fillimit tė angazhimit:

3 prill 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 qershor 2019

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni kėtuPozita 3:

Konsulent pėr hartimin e raportit tematik nė lidhje me efektivitetin e EPRBM-ve

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Data e fillimit tė angazhimit:

3 prill 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 qershor 2019

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni kėtu    

 

Pozita 4:

Konsulent pėr hartimin e raportit tematik nė lidhje me respektimin e kuotės sė punėsimit pėr komunitetet rom, ashkali dhe egjiptian nė institucionet publike

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Data e fillimit tė angazhimit:

3 prill 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 qershor 2019

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni kėtu    

Pozita 5:

Konsulent pėr hartimin e raportit tematik pėr efektivitetin e MATP-ve

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Data e fillimit tė angazhimit:

3 prill 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 qershor 2019


Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni kėtu    

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe ofertėn financiare pėr ditė pune nė email adresėn jxhaferi@kec-ks.org deri mė 27 mars 2019, ora 16.30.  Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen.   

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2019 Copyright KEC