KONKURS PĖR PUNĖ

K-0022Pozita:

Praktikant

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Data e fillimit tė angazhimit:

1 shkurt 2019

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 korrik 2019
Pėrshkrimin e plotė tė projektit mund ta gjeni kėtu. Ndėrsa pėrshkrimin e detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe Letrėn motivuese nė adresėn vendepune@kec-ks.org  deri mė 23 janar 2019 nė 16.30 h.  Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen.

 

*KEC inkurajon kandidatėt nga komunitetet minoritare pėr tė aplikuar

**Projekti “KRAEEYN” pėrkrahet nga Fondacioni pėr Shoqėri tė Hapur - OSF

 

 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2018 Copyright KEC