FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0011

 

Pozita:

Tre hulumtues pėr zhvillimin dhe realizimin e hulumtimit pėr politizimin e institucioneve publike tė arsimit tė lartė nė Kosovė

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

 

Data e fillimit tė angazhimit:

17 korrik 2018

Data e pėrfundimit tė angazhimit:

15 shtator 2018

Gjithsej dite pune:

15 ditė pėr njė hulumtues (45 ditė gjithsej)

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj nė email  adresėn kbajrami@kec-ks.org deri mė 13 korrik 2018, 16.30.  

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen.

 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2018 Copyright KEC